• 02.12.2019 - Pozvánka na studentskou konferenci v Olomouci
    Vážení studenti, vážené studentky, 11. února 2020 proběhne v Olomouci konference určená pro studenty politologie a mezinárodních vztahů. Bližší informace naleznete níže a v přiložených souborech. *Katedra politologie a evropských studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci* Vás srdečně zve na již *7. ročník studentské politologické konference* *Jak vidíme politiku*, která se uskuteční v úterý *11. 2. 2020 v Olomouci.* Konference je určena pro studenty Bc. a Mgr. oborů. Pro účastníky konference, kteří vystoupí se svým příspěvkem, bude *zdarma zajištěn doprovodný program, strava a ubytování. *Svůj zájem a abstrakty příspěvků nechť studenti zasílají e-mailem na adresu *politologie.olomouc@gmail.com *do pondělí *6. 1. 2020*.

Pavel Hulec

Zpet na seznam aktualit